صفحه اول
درباره ما
معاونتها
مدارس
پیوندها
تماس با ما
حضرت رسول (ص): دعایی که غایبی برای غایبی دیگر کند، از همه دعاها زودتر مستجاب می شود. (سنن ابی داود، کتاب الصلاه، ح 1312) - پيامبر خدا(ص): فرزندان خود را بر سه خصلت تربيت كنيد : دوست داشتن پيامبرتان ، دوست داشتن اهل بيت او و قرآن خواندن (كنزالعمّال : 45409 منتخب ميزان الحكمة : 614) - امام على عليه ‏السلام : نادانى بدترين درد است . (غرر الحكم : 820 منتخب ميزان الحكمة : 118) - فاطمه زهراء عليهاالسلام : خداوند صله ارحام را بـه جهت فـزونـى تعداد افراد مقرّر داشته است . (بحار الأنوار : 74 / 94 / 23 منتخب ميزان الحكمة : 232) - امام رضا عليه‏ السلام : يكى از خصلت‏هاى پيامبران ، پاكيزگى است . (تحف العقول : 442 منتخب ميزان الحكمة : 528) - امام مهدى عليه‏السلام در زيارت ناحيه مقدّسه : هر صبح و شام بر تو (امام حسین) گريه و شيون می‏كنم و در مصيبت تو به جاى اشك،خون میگريم . (بحار الأنوار ، ج 101 ، ص 238 ) -
اخبار مهم
ویژه‌ها
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 48691
 بازدید امروز : 251
 کل بازدید : 2885328
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 2.0782
نظرسنجی
علت پيدايش گروه ضاله تكفيري چيست؟

عدم اتحاد بين مسلمين
ضعف كشورهاي عربي
صهيونيست و آمريكا
دين گريزي

آخرین اخبار
عضو شورای انقلاب فرهنگی فرمودند : راهبرد انقلاب اسلامی، روابط گسترده با اهل سنت ، اخلاق خوب و ارتباطات و تعاملات واقعا برادرانه و دوستانه است.
حضرت آیت الله اعرافی که در جمع گروه های تبلیغی مجتمع آموزش عالی فقه سخن می گفت اظهار داشت: این طوفانی که در جهان و منطقه پیدا شد و طراحان پشت صحنه آن مستکبرین وصهیونیست ها هستند و ابزار آن آل سعود و گروه های تند روی بی حساب و کتاب وهابی هستند، هدفشان این است که عمده ی اهل سنت را به شکل وهابی در آورند و عقاید شان را فراتر از بحث های مذهبی و کلامی سابقه دار اهل سنت و گرایش های تصوف که بین آنها وجود دارد و علاقه ای که به اهل بیت است از اینها عبور دهند و یک دست به آن سمت ببرند.
 ١٢:٠٥ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گروه های تبلیغی بهترین شیوه برای جبران خلاء های تبلیغی در عرصه بین الملل است:
حجت الاسلام و المسلمین خراسانی نژاد مدیر ارتباطات و بین الملل مجتمع آموزش عالی فقه در خصوص اهداف نمایشگاه گروه های تبلیغی این مجتمع اظهار داشت : در بحث تبلیغ در عرصه بین الملل خلاهایی وجود دارد که مدتی است دنبال شیوه جدیدی برای جبران این خلاها هستیم. گروه های تبلیغی بهترین گزینه برای جبران خلاهای تبلیغی است که این گروه های تبلیغی می توانند قبل از ایام تبلیغی نیازمندیهای تبلیغی جامعه هدف را رصد کند و بر اساس آن شناسایی و جذب مبلغان مورد نظر برای منطقه مورد هدف صورت گیرد .
 ١١:٥٢ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانات در جمع زائران حرم رضوی
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵
پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری