دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨

مجتمع آموزش عالی فقه

فِيهِ رِجَالٌ يُحِبُّونَ أَن يَتَطَهَّرُوا

اوقات شرعی به افق شهرها

صفحه اصلی > اخبار مجتمع يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧ ٩٦٥٥٧

#کارگاه
#دشمن_شناسی

برگزاری کارگاه یک روزه با موضوع "دشمن شناسی" توسط معاونت فرهنگی تربیتی مجتمع آموزش عالی فقه، برای مسئولین و کادر اجرایی تشکل های فرهنگی این مجتمع در روز پنچ شنبه 13 دیماه برگزار گردید.

دوره دشمن شناسی به همّت معاونت تربیتی مجتمع آموزش عالی فقه روز  پنجشنبه 13/10/1397 و با حضور طلاب ویژه و اثرگذار از ملیت‌های مختلف برگزار گردید.

این دوره‌ی 12 ساعته به صورت کارگاهی و با دعوت از اساتیدی از مشهد مقدس و حزب الله لبنان در مجموعه فرهنگی نرجس خاتون برگزار گردیده و اساتید با استفاده از آیات، روایات، شرح وقایع تاریخی از دوران حضرت ابراهیم علیه السلام تا حضرت موسی علیه السلام و پس از آن تا زمان پیامبر خاتم صلّی الله علیه و آله و سلّم، بهره برداری از وقایع سده‌های اخیر و پدیده انقلاب مقدس اسلامی به بیان ساختار تشکیلاتی دشمن صهیونیستی و یهودیان اسلام ستیز و مسئله نفوذ پرداختند.

در بخشی از این دوره، اساتید، موفقیت‌ها و دست آوردهای انقلاب، منویات و ارشادات و رهبری حکیمانه مقام معظّم رهبری مد ‌ظلّه العالی در راستای گسترش بیداری اسلامی و خنثی سازی کید دشمنان داخلی و خارجی را بیان نمودند.

این دوره که با استقبال و ثبت نام بیش از 200 نفر از طلاب فرهیخته مجتمع آموزش عالی فقه آغاز گردیده بود، با تلاوت قرآن کریم، بیان نظرات طلاب، سخنرانی ریاست محترم مجتمع و تقدیر و تشکر توسط معاون محترم تربیتی به پایان رسید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: