دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨

مجتمع آموزش عالی فقه

فِيهِ رِجَالٌ يُحِبُّونَ أَن يَتَطَهَّرُوا

اوقات شرعی به افق شهرها

صفحه اصلی > اخبار مجتمع سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧ ٩٥٨٦٨

 

این جلسه با قرائت قرآن کریم شروع و در این جلسه پدر شهید رضوی حجت الاسلام والمسلمین رضوی و پدر شهید صادقی حجت الاسلام والمسلمین صادقی به ایراد سخن پرداختند.

معاونت محترم فرهنگی تربیتی المصطفی ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و ولادت پیامبر گرامی اسلام  و ابراز خرسندی از حضور در جمع پدران شهیدان سرافراز مدافع حرم ابراز داشتند:

پیامبر(ص) در هر شرایط اسوه بود. پیامبر، رئوف و مهربان بود و از خلق عظیم بهره مند بود.

ایشان با اشاره به سالگرد برچیده شدن سیطره داعش که قصد خدشه بر اسلام را داشتند ابراز داشتند: خوشا به سعادت پدران شهیدان مدافع حرم؛ چرا که نام فرزندانشان برای همیشه در تاریخ زنده می ماند همانطوریکه نام سید الشهدا و اصحابشان برای همیشه زنده است.

سیاست استکبار جهانی به دنبال اختلاف بین مسلمین و شیعه و سنی است و ما نباید این فرصت و اجازه را به دشمن بدهیم.

داعش دشمن همه مسلمین چه شیعه و چه سنی است. مدافعان حرم منادیان وحدت بین مسلمین است در مقابل دشمن می جنگند که هم دشمن شیعه و سنی است .داعش و گروه های تکفیری هرروز ممکن است با نام های جدید ظهور کند.

داعش توسط آمریکا ظهور پیدا کرد و دقیقاً زمان بیداری مسلمانان بود، بیدار شدن مسلمانان فرصتی گرانقدر بود ولی عملاً ما توانستیم به خوبی از این موقعیت استفاده کنیم.

ایشان فرمودند: در غرب جوانان تشنه معارف اسلامی و به دنبال معارف اسلامی بودند ولی دشمن با نمایی از داعش و این گروه تکفیر، اسلام خشونت و افراطی  را به جوانان معرفی کرد و این به نفع دشمن تمام شد.

 امروز دنیا به دنبال اسلام و معنویت است علمای اسلام وظیفه دارند جهانیان را به اسلام ناب محمدی آشنا کند تا اسلام خشن و افراطی به عنوان اسلام حقیقی ظهور نکند.

دشمن به دنبال تفرقه بین مسلمین و نمایش چهره نادرست از اسلام ناب محمدی است.

امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به ایران و قرآن است زیرا ایران مال همه مسلمانان و برای همه است، امروز هزاران نفراز دانش پژوهان در المصطفی مشغول تحصیل هستند.

این مدافع حرم جنگ را در خارج از ایران کنترل کرد .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: